Привіт Зеленському? В регіонах з’явилися білборди про «зельоних» чоловічків

12

Апр 2019

Привіт Зеленському? В регіонах з’явилися білборди про «зельоних» чоловічків

; Коментировать

У Хмельницькому з’явилися нові креативні борди  — Привіт Зеленському? В регіонах з’явилися білборди про «зельоних» чоловічків
У Хмельницькому з’явилися нові креативні борди
Наразі не відомо, хто замовив нові борди у Хмельницькому, що нагадують про російську агресію і війну в Україні Об этом сообщает 56kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Хмельницькому з’явилися нові загадкові борди, де лише зазначено, що в Україні 5 років триває агресія від Росії, але головний посил звучить наступним чином: «Яка ж це громадянська війна, коли «зельониє чєловєчкі». Тим самим ніби натякаючи на команду кандидата у президенти Володимира Зеленського, адже як відомо вже, серед його колег і соратників чимало тих, хто підтримує РФ і «руський мір».


Як передають місцеві жителі «Главкому», борди з’явилися 11 квітня, раніше їх в місті не було.


Раніше повідомлялося, що штаб Петра Порошенка запустив перед другим туром виборів агітацію, в якій чинний президент протиставляється Путіну.


Радник президента Юрій Бірюков заявив, що поява портрета президента РФ Володимира Путіна на бігбордах Порошенка – «це, зокрема, меседж до тих, хто у першому турі проголосував за інших кандидатів»..


У Комітеті виборців України заявили, що борди, на яких Порошенко зображений поряд із Путіним, не порушують закону. Мовляв, іноземцям заборонено брати участь в політичній агітації, однак тут йдеться лише про використання фото президента РФ, що безперечно, не можна вважати прямою участю в передвиборчій рекламі.


Також 19 квітня Кремль відреагував на борди Порошенка з Путіним.


Також Порошенко напередодні заявив, що Росія витрачає понад $4 млрд на рік на утримання окупаційних режимів в Криму і на Донбасі.


Читайте також:

Мозок Зе. Усі радники кандидата Зеленського (список)


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/privit-zelenskomu-v-regionah-zyavilisya-bilbordi-pro-zelonih-cholovichkiv-585055.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий