Які волинські товари користуються попитом за кордоном

22

Янв 2015

Які волинські товари користуються попитом за кордоном

; Коментировать

Обсяг експорту товарів у січні–листопаді порівняно з відповідним періодом  2013р. збільшився  на 8,4% і становив 631,9 млн.дол.США,  імпорту – зменшився на 30,7% і складав 700,3 млн.дол. Від’ємне сальдо склало 68,4 млн.дол. проти від’ємного 427,8 млн.дол. у 2013р, - повідомляє Головне управління статистики.

Зовнішньоторговельні операції здійснювались з партнерами 98 країн світу.

Основними ринками збуту і купівлі товарів були країни Європейського Союзу, на які припадало 68,6% загального обсягу експорту та 81,5% – імпорту.

Підприємства області відправляли переважно електричне обладнання, механічні пристрої, деревину і вироби з неї, меблі, пластмаси, полімерні матеріали, текстильний одяг, насіння і плоди олійних рослин, зернові культури, м'ясо та молочну продукцію. 

Одержували – засоби наземного транспорту, крім залізничного, електричне обладнання, нафтопродукти, механічні пристрої, чорні метали, деревину та вироби з них, папір та картон, пластмаси, полімерні матеріали, гуму, каучук, добрива, живі тварини, м’ясо і субпродукти.

Найбільше товарів експортували підприємства обласного центру, міст Володимира–Волинського, Нововолинська та Луцького, Ківерцівського і Рожищенського районів, імпортували – міст Луцька і Нововолинська та Луцького району.

http://p-p.com.ua/articles/62709/

Опубликовано в Луцк

Оставить комментарий