У ЛУЦЬКУ ПОЗАКРИВАЛИ ЧАСТИНУ ТОЧОК ПРОДАЖУ «НІЧНОГО АЛКОГОЛЮ»

22

Янв 2015

У ЛУЦЬКУ ПОЗАКРИВАЛИ ЧАСТИНУ ТОЧОК ПРОДАЖУ «НІЧНОГО АЛКОГОЛЮ»

; Коментировать

У Луцьку зменшився рівень продажу алкоголю у нічний час.

Про це під час під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва сьогодні, 22 січня, розповів начальник управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради Олександр Козлюк. Так, з його слів, за останнє півріччя минулого року кількість магазинів, що торгують алкогольними напоями у заборонений час – з 22 по 8 годину ранку, суттєво зменшилась.

Як пояснив Олександр Козлюк, у період з 1 червня по 31 грудня провели 43 рейди на 974 точки продажу, під час яких оформили 78 протоколів про адміністративне правопорушення . Він зауважив, що нині продають алкоголь уночі лише 8% від загальної кількості магазинів обласного центру. Окрім того, із сотні перевірених під час рейдів об’єктів лише на двох скалали відповідний протокол.

Однак, на думку начальника управління розвитку підприємництва та реклами, через те, що штрафи за порушення занадто мізерні, продавці та власники торгових точок не надто бояться порушувати закон. Саме тому він запропонував обранцям громади ініціювати звернення до Верховної Ради України, аби зробити покарання за «алкогольні» порушення більш суворими.

Члени комісії таку ініціативу підтримали.

http://www.volynnews.com/news/authority/u-lutsku-zmenshylas-kilkist-alkoholnykh-tochok/

Опубликовано в Луцк

Оставить комментарий